Yazan:admin / GenelNilüfer Uydu Servisi / 0 Yorum

Bursa‘nın gözde ilçelerinden olan Nilüfer‘in yeni cazibe merkezi mahallerinden birisi olan Kültür Mahallesi son dönemde oldukça iyi bir gelişme göstermiş, şehrin ve ilçenin en seçkin mahallelerinden birisi haline gelmiştir.

Siz de Kültür Mahallesinde oturuyorsanız ve uydu cihazınız ile bir problem yaşıyorsanız ya da yeni cihaz kurulumu yaptırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kültür Mahallesi uydu kurulumu, Kültür mahallesi uydu servisi ve Kültür Mahallesi uydu ile alakalı tüm sorunlarınızda yardımcı olmaktan onur duyarız.

Bizimle aşağıdaki telefon numarası vasıtasıyla iletişim kurabilirsiniz.

0535 503 63 79

Yazan:admin / Nilüfer Uydu Servisi / 0 Yorum

Bursa’nın en çok gelişen bölgelerinden birisi olan Nilüfer ilçesinin en yeni yerleşim yerlerinden birisidir Alaaddinbey mahallesi. Alaaddin Bey mahallesi yeni yeni yapılanan ve içinde bir çok önemli yapının mevcut olduğu bir mahalledir.

Alaaddin Bey mahallesinin koodrinatları şu şekildedir : 40.199238 enlem ve 28.919174

Mahalledeki Hayvan pazarı önemli yerlerinden birisidir.

Alaadin Bey mahallesinde oturuyor ve uydu cihazınız ile ilgili bir sorununuz var ise bizlere danışabilirsiniz. Alaaddin Bey uydu kurulumu, Alaaddin bey uydu servisi, Alaaddin Bey uydu tamiri gibi konularda hizmet veren firmamızı aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Alaaddin Bey Uydu Servisi : 0535 503 63 79

Yazan:admin / Nilüfer Uydu Servisi / 0 Yorum

Bursa’nın en çok gelişen ilçelerinden birisi olan Nilüfer‘e bağlı olan Üçevler Mahallesi yeni bir yerleşim yeri olarak göze çarpıyor.

Enlem ve boylam olarak ise 40° 11´ 41.2440″ ve 28° 56´ 32.9136″ koordinatlarını kullanmaktadır.

Üçevler Mahallesinde Beşevler Küçük Sanayi Sağlık Birimi, Besob Eğitim Merkezi, Nilüfer Mesleki Eğitim Merkezi, Üçevler Parkı, Küçük Sanayi Cami, Üçevler Cami gibi yapılar bulunmaktadır.

Üçevler Mahallesinde yaşıyorsanız ve Uydu anteniniz ile ilgili bir sorununuz var ise bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin. BursaUyduServisi.net olarak Üçevler mahallesi için Üçevler Mahallesi Uydu Servisi, Üçevler Mahallesi Uydu Tamiri, Üçevler Mahallesi Uydu Kurulumu hizmetleri vermekteyiz.

İletişim Bilgilerimiz :

bilgi@bursauyduservisi.net

0535 503 63 79

Yazan:admin / GenelNilüfer Uydu Servisi / 0 Yorum

Demirci Mahallesi, Bursa‘nın Nilüfer ilçesine bağlı son derece nezih ve yeni kurulmakta olan bir mahalledir. Demirci Mahallesi, Bursa şehir merkezine 17 km uzaklıktadır. Nilüfer ilçe merkezine ise 8 km uzaklığa sahiptir.

Mahallede ilköğretim okulu ve sağlık ocağı bulunmaktadır. 2009 yılı ocak ayı itibariyle doğalgaz mevcuttur. Posta kodu olarak 16249 kullanılmaktadır. Demirci Mahallesine yakın zamanda yapılan çocuk oyun parkı ile çocukların yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Mahallenin başlıca yapıları arasında Nilüfer Belediyesi tarafından yaptırılan Demirci Kütüphanesi yer almaktadır. Aynı zamanda Demirci (Sultan Alaaddin) Hamamı yoğun ilgi görmektedir.

Demirci Mahallesinde oturuyor ve uydunuzla ilgili sorunlar yaşıyorsanız aşağıdaki numaradan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Demirci Mahallesi Uydu Kurulumu, Demirci Mahallesi Uydu Servisi ve Demirci Mahallesi uydu tamiri konularında sizlere yardımcı olabiliriz.

0535 503 63 79

Yazan:admin / GenelNilüfer Uydu Servisi / 0 Yorum

Eski adıyla Misi Köyü (Eski adının Mysia olduğu bilinmektedir.), yeni adıyla Gümüştepe Mahallesi Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı son derece modern yerleşimli ve nezih bir mahallesidir.

Yerleşim olarak Bursa Orhaneli yolunun başlangıcında yer almaktadır. Etrafı ormanlarla kaplı 4 adet tepenin üzerine kurulu olan Gümüştepe Mahallesi eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Köy tarafında ise tarihi köy evleri dikkat çekmektedir. Bursa şehir merkezine uzaklığı 12 km’dir. Gümüştepe Mahallesinin ürünleri arasında Misket üzümü, şarabı ve üzüm pekmeziyle ünlüdür. Gümüştepe Mahallesi 1989 yılında SİT alanı ilan edilmiştir.

Gümüştepe Mahallesi ve Misi Köyü hakkında daha geniş bilgi almak için Wikipedia sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gümüştepe Mahallesinde yaşıyorsanız ve çanak uydu kurulumu, Gümüştepe uydu, Gümüştepe Uydu Servisi ile ilgili konularda yardıma ihtiyacınız var ise aşağıdaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz.

0535 503 63 79

Bursa Çamlıca Mahallesi Uydu Kurulumu ve Servisi 3
Yazan:admin / GenelNilüfer Uydu Servisi / 0 Yorum

Bursa’nın nadide ve yeni kurulan mahallelerinden birisi de Çamlıca mahallesidir. Çamlıca mahallesi Nilüfer ilçesine bağlı ve yeşilliği bol bir mahallemizdir.

Çamlıca mahallesinde bulunan önemil yerleri sıralamaya çalışalım.

 • Azerbaycan Dostluk Parkı
 • 75. Yıl Cumhuriyet Caddesi
 • Ata Caddesi
 • Bağlar Caddesi
 • Kavakdere Caddesi
 • Ahmet Taner Kışlalı Caddesi
 • Babacan Caddesi
 • İnkılap Caddesi
 • Lefkoşe Caddesi

Nilüfer ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesinde bulunduğu konum itibariyle çok rüzgar alan bir yerdir. Bu sebeple uydu cihazlarının ve çanak antenlerin ayarları çok fazla bozulmaktadır. Çanak anten sorunları ve diğer tüm uydu cihazlarınız için Çamlıca Mahallesine uydu servisimiz vardır. Uydu cihazınız bozulduysa aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

0535 503 63 79

 

Bursa Odunluk Uydu Ayarı, Tamir ve Kurulum Hizmeti 2
Yazan:admin / GenelNilüfer Uydu Servisi / 0 Yorum

Odunluk Mahallesi, Bursa‘nın Nilüfer ilçesine bağlı yeni kurulmakta olan ve Bursa’nın önde gelen ve yeni gelişmekte olan mahallelerinden bir tanesidir.

Odunluk Mahallesi‘nde yer alan ve dikkat çeken birimler şunlardır;
Özel Jimer Hastanesi, Şehit Kr. Plt. Yzb. Hakan Tan İlköğretim Okulu, Mihraplı Parkı, Odunluk Cami, Lefkoşe Caddesi Liman Caddesi Mihraplı Caddesi (Odunlu Caddesi.) Odunluk Caddesi Orhangazi Caddesi gibi yerler Odunluk mahallesinin önde gelen yerlerindendir.

Odunluk Mahallesinde oturan vatandaşlarımızın uydu alıcısı ve çanak anten ihtiyaçları için bizleri arayabilirsiniz. İletişim numaralarımızın üzerine tıklayabilirsiniz.

0535 503 63 79

Ataevler Uydu Tamir Bakım ve Yeni Kurulum Hizmetleri 1
Yazan:admin / GenelNilüfer Uydu Servisi / 0 Yorum

Ataevler Mahallesi, Bursa‘nın Nilüfer ilçesine bağlı güzide bir mahalledir. Bursa şehir merkezine 13 km. Nilüfer ilçe merkezine ise 3 km uzaklıktadır. Ataevler Mahallesinin 2007 yılında yapılan seçim sonuçlarına göre nüfusu 21.000’dir.

Ataevler mahallesinde Ekonomi

Bursa’nın oldukça hızlı gelişim gösteren mahallelerinden birisi Ataevler mahallesidir. Ataevler mahallesindeki kültür, sanat ve diğer önemli merkezler aşağıdaki gibidir;

 • Nilüfer Akkılıç Kütüphanesi
 • Uğur Mumcu Sahnesi
 • Basın Kültür Sarayı
 • Ataevler Ticaret Merkezi
 • Bursa Suare

Nilüfer ilçesinin güzide mahallelerinden birisi olan Ataevler mahallesinde Ataevler uydu tamir, Ataevler uydu kurulumu, Ataevler uydu servis, Ataevler uydu arıza gibi hizmetleri vermekteyiz.

İletişim için aşağıdaki numarayı tıklayabilirsiniz.

0535 503 63 79

Bursa Osmangazi Yetkili Uydu Servisi 2
Yazan:admin / GenelOsmangazi Uydu Servisi / 0 Yorum

Bursa Osmangazi Yetkili Uydu Servisi

Yetkili uydu servisleri, ev ve işyerlerinde kullanılan uydu alıcılarının montajı, kurulumu, bakımı, ayarı ve tamiri konularında ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan firmalardır. Bursa’da 2005 yılından bu yana hizmet veren yetkili servisi olarak Bursa’nın tüm ilçelerinde, evlerde veya işyerlerinde kullanmış olduğunuz uydu cihazlarınızın tüm dış etkenler ve teknik konularda oluşabilecek problemlerini profesyonel şekilde çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. Bursa Osmangazi Yetkili Uydu Servisi arayan bireylerinde firmamıza ulaşarak profesyonel destek alması mümkündür.

Yetkili Uydu Servis Fiyatları

Günümüze kadar 945 müşteri ile çalışan ve tüm müşterilerinin sorularını profsyonel ekibiyle gideren firmamız, 145 uydu tamiri ve 197 uydu ayarı gerçekleştirdi. Teknik bilgiye sahip uzman kadromuz haftanın yedi günü uydu alıcılarınızda yaşanan tüm problemleri gideriyor. Bursa sınırları içerisinde en uygun fiyat garantisi ile tüm işlerinize talibiz. Hizmetimizi sunduktan sonraki 30 gün boyunca hizmet garantisi veriyoruz. Problemlerin bu 30 gün içerisinde tekrarlanması halinde Bursa Osmangazi Yetkili Uydu Servisi uydu tamiri gerçekleştirerek sorununuzun kalıcı olarak giderilmesini sağlıyor. Bu hizmeti veren firmaların çok nadir olduğunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Uydu Alıcısı Ayarı

Kurulduğumuz ilk günden bu yana bireylerin satış sonrası kesinlikle profesyonel destek almaları gerektiğini dile getiriyoruz. Bireyler kendi başına yaptığı kurulum, tamir ya da ayar işlemleri sonrasında sürekli sorun yaşıyor. Bu sorunların hiç yaşanmaması için en azından sorunların minimum düzeye çekilmesi için profesyonel ekiplerden yardım alması gerekiyor. Bursa Osmangazi Yetkili Uydu Servisi uydu ayarı yapan firmamıza uydu ayarı dahil bütün konularda destek almak için ulaşabilirsiniz. Uydu alıcılarının ayarları kesinlikle bilgi sahibi olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Öncelikle çanak antenin monta edilmesi için teknik bilgisi olan ekip tarafından mekan keşfi yapılır. Sorunsuz çekim yapılacak nokta belirlendikten sonra çanak antenin montajı gerçekleştirilir. Bu işlemin ardından uydunun taranma ayarları yapılır, istediğiniz uydu alıcılarının frekans ayarları yüklendikten sonra müşteriye sorunsuz bir şekilde teslimatı sağlanır.

Bursa Yıldırım Yetkili Uydu Servisi
Yazan:admin / GenelYıldırım Uydu Servisi / 1 Yorum

Bursa Yıldırım yetkili uydu servisi olarak bireysel ve merkezi uydu alıcılarının satış, bakım, kurulum, montaj ve tamir hizmetlerini yapmaktayız. Çanak anten kurulumu yapılmadan önce mekan keşfinin iyi yapılması, teknik bilgi ve tecrübe gerektiren bir husustur. Bu tecrübeye ve teknik bilgiye sahip olmadan kişilerin yapacağı çanak anten montajı sonrasında hava etkenleri yüzünden etkilenebiliyor. Bu problemleri yaşamamak adına işbilen bir yetkili uydu servis firmasıyla çalışmanız sizin açınızdan en doğrusu olacaktır. Trident, Sunny, Goldmaster, Next&Nextstar, Premier ve Amstrad markaları başta olmak üzere bütün uydu markaları ile ilgili yeterli bilgiye sahibiz. Uydu markası ayırt etmeksizin işimizi profesyonelce tamamlamak tek hedefimiz.

Yıldırım Yetkili Uydu Servisi

Bursa’nın tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız, Yıldırım ilçesi ve çevresinde de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Başka bir eve taşınmanız gerektiğinde uydu anten sisteminizin nasıl çıkarılacağı ve tekrardan montajı yapılacağı konusunda fikriniz yok mu? Bizim bir fikrimiz var.. Haftanın bütün günü mesai saatleri içerisinde destek alabileceğiniz Bursa Yıldırım Yetkili Uydu Servisi uydu tamiri, montajı, satışı ve kurulumu konularında hizmet veriyor. Geniş ve profesyonel ekibimizle bu zamana dek 945 müşterimizi mutlu ettik. Tamamen profesyonel ve teknik bilgisi olan ekibimizle garantili, hızlı ve kesin sonuca odaklı hizmet gerçekleştiriyoruz.

Bursa Uydu Servisi Yön Ayarı

Birçok kullanıcının en büyük sıkıntısı olan yön ayarı için kesinlikle profesyonel destek almanızı öneriyoruz. Konunun başında da belirttiğimiz gibi işinin ehli olmayan ve teknik bilgisi yetersiz olan kişiler tarafından gerçekleştirilen montaj işlemleri sonrasında birçok problem meydana gelebiliyor. Bu problemlerden birisi de yön ayarıdır. Çanak anteninizin hangi bölgede durması gerektiğini ve hangi tarafa doğru bakmasını bilmek için teknik bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Kendi başınıza yapamayacağınız bu işlem için yetkili servislerden yardım almanız şiddetle tavsiye edilmekte. Bursa Yıldırım Yetkili Uydu Servisi uydu ayarı başta olmak üzere uydu ile alakalı bütün konularda profesyonel destek vererek sorunlarınızı çözüme kavuşturuyor.